MÖBLER / Bord / Piedestal 6525621
nr 652 5621
Piedestal
Sengustaviansk, intarsia, höjd: 73
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 23 augusti 2010
kl 18:06:32